Autostrada DurrËs-TiranË Km1, Durrës
E Hënë - E Shtunë: 8:00-18:00 E DIELË: 8:00-12:00
+355 694066617 info@xheni-s.com

ENG

ALB

0

No products in the cart.

Jeni nË kËrkim tË pajisjeve hidrosanitare cilËsore?
XHENI-S ËshtË kËtu pËr ju.

Shërbimet tona

Çfarë ofrojmë?

Kush jemi ne?

24 vite eksperiencë

Hidrosanitare Xheni-s është themeluar në vitin 1998 në qytetin e Durrësit, duke qenë kështu një nga kompanitë e para të pajisjeve hidrosanitare në Shqipëri. Kompania zë një sipërfaqe prej rreth 12000 m2 dhe është e specializuar në ofrimin e një game të gjerë të pajisjeve hidrosanitare si sete qeramike, mobilje banjo, kabina dushi, kabina hidromasazhi, pllaka dushi, vaska të thjeshta, vaska art, vaska hidromasazhi, pasqyra LED, sauna, lavamane art, kollona hidromasazhi, salishente, sete mishelatoresh, aksesore banjo, lavapjate, etj. Duke nisur nga viti 2022, Hidrosanitare Xheni-s gjendet me showroomin e saj dhe në qytetin e Sarandës. Synimi kryesor i kompanisë është ofrimi i produkteve inovative me dizenjo të vecanta, ruajtja e standarteve të larta të cilësisë dhe ofrimi i cmimeve më konkuruese në treg. Shërbimi i Xheni-s është i bazuar në vlera, profesionalizëm dhe reflektim të mirë të kërkesave të klientëve. Me 24 vite në tregun shqiptar, produktet e Hidrosanitare Xheni-s kanë arritur në të gjithë territorin e Shqipërisë, por dhe jashtë saj. Megjithatë, kompania vazhdon të bëjë një punë të vazhdueshme për përmirësimin e produkteve dhe shërbimit të saj.

PARTNERËT TANË

Bëni zgjedhjen e duhur!

Autostrada DR-TR Km1, Durrës
Rruga Skënderbeu, Gjashtë, Sarandë
E hënë - E shtunë: 8:00-18:00
E dielë: 8:00-12:00
+355 69 406 6617
info@xheni-s.com    Copyright © 2022 zhvilluar nga Smart Center

    You cannot copy content of this page